П`ятниця, 05.03.2021, 06:34

Управління Пенсійного фонду України в Березнівському районі

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Головна
· RSS
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Меню сайту
Міні-чат
опитування
Чи задовільняє Вас перебіг пенсійного реформування в Україні?
Всього відповідей: 12
Яка інформація Вас найбільше цікавить у Пенсійному фонді?
Всього відповідей: 14
Block title
 Пріоритети
ПРІОРИТЕТИ ДІЯЛЬНОСТІ

Пенсійного фонду України на 2010 рік1. Забезпечення сталого фінансування та виплати пенсій, фінансової збалансованості і стабільності пенсійної системи

Своєчасне, згідно календарних графіків, фінансування пенсійних виплат, ефективне та раціональне використання пенсійних коштів, внесення пропозицій щодо покриття тимчасових касових розривів. Продовження роботи по здійсненню спільних з контролюючими органами заходів спрямованих на додержання трудових прав працівників, легалізація зарплати та забезпечення пенсійних прав застрахованих осіб, погашення заборгованості із сплати страхових внесків.

Впровадження нових форм щомісячної звітності платників страхових внесків.


2. Реалізація першого етапу Концепції подальшого проведення пенсійної реформи

Опрацювання законодавчих актів спрямованих на реалізацію Концепції подальшого проведення пенсійної реформи.

Продовження роботи зі створення організаційно-технічних передумов запровадження обов’язкової накопичувальної пенсійної системи, зокрема, щодо впровадження централізованої системи персональних облікових рахунків застрахованих осіб та пенсіонерів.

Забезпечення разом з науковими установами проведення прогнозних розрахунків (в т.ч. актуарних), пов’язаних з реалізацією Концепції подальшого проведення пенсійної реформи, зокрема, щодо запровадження виплати пенсій із єдиного консолідованого рахунку Пенсійного фонду.

3. Подальше підвищення якості обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду

Продовження роботи по створенню сучасних залів прийому та обслуговування громадян за технологією "єдиного вікна", практики виїзних прийомів керівників управлінь Фонду в трудових колективах та за місцем проживання, розширення функцій мережі "інформаційних кіосків", зокрема, щодо інформування страхувальників про опрацювання звітів до Пенсійного фонду та надання їм довідкової інформації.

4. Модернізація органів Пенсійного фонду України

Розробка заходів щодо реалізації другого етапу Програми модернізації органів Фонду, перегляд та впорядкування структури органів Фонду з метою підвищення ефективності роботи в сучасних умовах. Створення централізованої системи призначення та виплати пенсій, опрацювання питання створення для запровадження єдиного консолідованого реєстру Пенсійного фонду.


5. Співпраця із соціальними партнерами, громадськими організаціями пенсіонерів та ветеранів з питань покращення пенсійного забезпечення та функціонування органів Фонду.

Забезпечення участі соціальних партнерів у прийнятті органами Фонду управлінських рішень з питань пенсійного забезпечення громадян, проведення спільних заходів щодо реалізації Меморандуму з Федерацією професійних спілок України та Федерацією роботодавців України, виконання тристоронніх угод про соціальне партнерство у сфері пенсійного забезпечення на регіональному рівні.

Тісна співпраця з Громадською радою при Пенсійному фонді України.
Copyright MyCorp © 2021
ПРИЙМАЛЬНЯ

Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Інші сайти
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz