П`ятниця, 05.03.2021, 06:12

Управління Пенсійного фонду України в Березнівському районі

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Головна
· RSS
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Меню сайту
Міні-чат
опитування
Чи задовільняє Вас перебіг пенсійного реформування в Україні?
Всього відповідей: 12
Яка інформація Вас найбільше цікавить у Пенсійному фонді?
Всього відповідей: 14
Block title
 Основи
     
      Пенсійний фонд України зробив ще один крок назустріч страхувальникам, надаючи у відповідності до чинного законодавства України можливість подання звітності в електронному вигляді з використанням електронно цифрового підпису ЕЦП. Нова форма взаємовідносин дозволяє значно економити робочий час, як страхувальників, так і працівників Пенсійного фонду.
      Скорочення часу на підготовку звітів страхувальником та їх обробку спеціалістами Пенсійного фонду особливо важливе у зв'язку із запровадженням Накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування. Основою накопичувальної системи є своєчасне надходження персоніфікованої інформації про перераховані кошти. Тобто, йдеться про запровадження щомісячної звітності у системі персоніфікованого обліку. 
      Сьогодні ми приймаємо звіти до системи персоніфікованого обліку від страхувальників, які мають більше 5 найманих працівників, на електронних носіях. Але при цьому з обов’язковим наданням паперового оригіналу. Обов’язковим елементом такої схеми є візуальний контроль на співпадання електронного варіанту з паперовим. Оригінальним є саме паперовий документ.
       В системі подання звітів в електронній формі оригіналом є електронний документ, що надійшов від страхувальника. Цей звіт після проведення відповідних контролів безпосередньо заноситься у базу даних. В даному випадку спеціаліст не має права вносити в базу жодних правок. Це буде рівноцінним внесенню правок в паперовий документ.
      Порядок подання звітів в Пенсійний фонд України в електронній формі (далі - Порядок) був затверджений постановою Правління Пенсійного фонду України від 19.04.2007 № 7-7 і зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.04.2007 під № 436/13703. Порядок визначає загальні принципи організації інформаційного обміну і участь страхувальника в цьому процесі.
     Подання страхувальниками звітів в електронній формі здійснюється за ініціативою страхувальника у відповідності до вимог Порядку та чинного законодавства України. Звіт в електронній формі є електронним документом і повинен відповідати вимогам Закону України „Про електронні документи та електронний документообіг” від 22.05.2003р. № 851-IV.
   Електронний документ в системі подання електронних звітів, поданий відповідно до Порядку, згідно з законодавством є оригіналом, має юридичну силу, повинен зберігатися та може використовуватися як доказ в суді або під час розгляду спорів у досудовому порядку.
    Страхувальник, який виявив бажання подавати електронні звіти, листом довільної форми інформує про це управління Пенсійного фонду України в районі, де він зареєстрований як платник страхових внесків. Для формування електронних звітів страхувальник повинен мати:
    - вихід в Інтернет;
    - спеціалізоване програмне забезпечення для формування звітів;
    - програмне забезпечення для накладення ЕЦП та криптографічного захисту інформації;  
    - дійсні посилені сертифікати відкритих ключів ЕЦП, сформовані акредитованим центром сертифікації для посадових осіб страхувальника, які мають право підпису звітів.

    Сьогодні Пенсійний фонд України приймає в електронному вигляді наступні звіти:
    - Додаток 23 (розрахунок суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування);
    - Додаток 25 (розрахунки сум страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за звітний рік);
    - Додатку 31 (Розрахунок суми страхових внесків, що підлягає сплаті за батьків-вихователів та прийомних батьків);
    - Додаток 32 (звіт про нарахування внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за осіб, які проходять строкову військову службу);
    - Додаток 33 (розрахунок сум страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за звітний рік);
    - Додаток 34 (розрахунок суми внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування із сум грошового забезпечення);
    - Розрахунок про купівлю / продаж валюти;
    - Розрахунок по стільниковому зв’язку;
    - Розрахунок про реалізацію ювелірних виробів;
    - Звітність до відділу СПОВ.

     Більш детальну інформацію про умови переходу на подання звітів в електронному вигляді з застосуванням ЕЦП ви можете отримати в територіальних управліннях Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.
Copyright MyCorp © 2021
ПРИЙМАЛЬНЯ

Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Інші сайти
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz